loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

3G від Vodafone рушає в передмістя Києва

Vodafone розпочав запуск 3G в передмісті Києва. З 8 по 15 грудня швидкісний мобільний інтернет стане доступний в багатьох населених пунктах поблизу Києва.

Сьогодні мережа вже запущена в Борисполі, Петрівському, Несторівці, Мартусівці, Музичах. Протягом тижня 3G з’явиться в наступних населених пунктах: 9 грудня – Ірпінь, Білогородка, Бузова, Гурівщина, Копилів, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Стоянка, Чайки, Шпитьки;
10 грудня – Зазим’я, Калинівка, Нові Петрівці, Новосілки, Пухівка, Хотянівка, Микільський хутір.
11 грудня – Конча Заспа, Підгірці, Проців, Малютянка, ур. Млиново.
12 грудня – Обухів, Дерев’яна.
15 грудня – Чабани, Старі Петрівці.

Завдяки послузі швидкісного мобільного доступу до інтернету, абоненти Vodafone та «МТС Україна» у Передмісті Києва зможуть миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати потокове відео (YouTube, онлайн-кінотеатри), користуватися хмарними сервісами зі зберігання інформації (Dropbox, Google Drive, iCloud Drive), слухати в дорозі улюблену радіостанцію через інтернет, швидко завантажувати відео просто з телефону в соціальні мережі, слухати аудіотреки з соціальних мереж та багато іншого.

Для того щоб скористатися послугами 3G, достатньо мати телефон з підтримкою 3G. У меню телефону слід вибрати режим мережі «3G» або автоматичний режим GSM/WCDMA. Також у абонентів має бути активована послуга мобільного інтернету.

Вартість користування 3G вже включено до будь-якого тарифу Vodafone Red. На додаток до 3G інтернету, у пакет послуг будь-якого з тарифів лінійки включено безлімітний голосовий зв'язок у мережах Vodafone та «МТС Україна», а також дзвінки, SMS та MMS на всі мережі України та в 62 країни світу.

Українські абоненти Vodafone також можуть користуватися доступними послугами зв'язку в Європі завдяки послузі «Роумінг, як удома». Послуга надає доступ до безлімітних дзвінків між українськими абонентами Vodafone і «МТС Україна». У вартість послуги також входять необмежені вхідні дзвінки в 15-ти найпопулярніших роумінгових країнах Європи – це Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Іспанія, Португалія, Угорщина, Ірландія, Великобританія, Греція, Нідерланди, Мальта, Албанія, Румунія і Туреччина.

Нагадаємо, що оператор запустив власну 3G мережу в Ужгороді, Львові, Мукачеві, Буковелі, Чернівцях, Одесі, Луцьку, Чернігові, Миколаєві та поетапно запускає 3G в Києві та передмісті.

Детальна інформація про 3G покриття.