loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone вдвічі знизив ціни на роумінг у Європі з 11 червня

Vodafone Україна дарує всім своїм клієнтам 50% знижку на роумінг з нагоди введення безвізового режиму між Україною та ЄС. Спеціальна пропозиція чинна протягом місяця, починаючи з 11 червня, для приватних абонентів Vodafone контрактної та передплаченої форми обслуговування, які користуватимуться послугами зв’язку у роумінгу за допомогою послуги «Роумінг як вдома».

В цей період для клієнтів Vodafone вартість послуги буде вдвічі дешевшою. Залежно від тарифу, святкова знижка складе до 250 грн.

Українські абоненти Vodafone можуть користуватись доступним роумінгом у 16-ти найпопулярніших роумінгових країнах Європи – це Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Іспанія, Франція, Португалія, Угорщина, Ірландія, Великобританія, Греція, Нідерланди, Мальта, Албанія, Румунія і Туреччина.

Спеціальні умови активуються автоматично, для того, щоб скористатись ними, достатньо підключити послугу «Роумінг як вдома» в день початку подорожі Європою – за допомогою додатку «Мій Vodafone» або USSD-команди *600# і кнопка виклику.

Пропозиція чинна для всіх абонентів тарифів Vodafone Red Vodafone Red S, M, L, XL. Докладно про умови користування роумінгом можна дізнатись у розділі «Роумінг» на сайті Vodafone.ua.