loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone Україна тестує LTE

Фахівці Vodafone Україна та компанії Nokia провели успішні тестові випробування рішення LTE 2100 і LTE 1800 FDD. Майже протягом двох місяців у закритому приміщенні (indoor-рішення) на технічному майданчику Vodafone Україна, було розгорнуто фрагмент мережі четвертого покоління LTE (Long Term Evolution).

Під час тестування була досягнута швидкість отримання даних понад 173 Mб/cек., передачі – більше 48 Mб/cек. З врахуванням задіяних частотних діапазонів, ця швидкість є близькою до максимально можливої – 186,472 Mб/cек.

Це, приблизно, в 10 разів швидше, ніж у 3G.

Такі швидкості уможливлюють надшвидкий обмін даними, що на практиці означає можливість моментально завантажувати великі файли, наприклад, для оновлення програмного забезпечення, грати в онлайн ігри, дивитися і транслювати потокове відео і багато іншого.

Vodafone обслуговує 47 мільйонів 4G користувачів по всьому світу. 87% мешканців європейських країн, де працює Vodafone, можуть скористатися 4G інтернетом.

Стандарт четвертого покоління LTE є широко поширеним в світі – сьогодні на ньому працюють комерційні мережі в 170 країнах. В Україні створено робочу групу із впровадження 4G, яка має визначити терміни й умови проведення конкурсу з видачі 4G-ліцензій у країні.