loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Вперше в Україні електронний цифровий підпис став доступний за допомогою мобільного телефону

Вперше в Україні електронний цифровий підпис став доступний за допомогою мобільного телефону

Vodafone запускає лінійку послуг на базі технології Mobile ID

Першими скористатися перевагами Mobile ID зможуть бізнес-клієнти Vodafone. Від сьогодні їм доступна віддалена ідентифікація при отриманні різних електронних послуг, а також – вперше в Україні – електронний цифровий підпис за допомогою мобільного телефону, який є юридично значущим аналогом власноручного підпису власника. Такий мобільний підпис дозволяє однозначно ідентифікувати людину та підтвердити її особистість.

Крім високого рівня мобільності та зручності, однією з головних переваг Mobile ID послуг є безпека особистих даних користувача. Для цього компанія Vodafone використовує сертифіковане рішення, всі компоненти якого пройшли державну експертизу. При цьому, застосоване рішення відповідає не лише українським, а і європейським стандартам.

Ще один рівень безпеки забезпечується коштом використання SIM-карт нового покоління, які необхідні для користування Mobile ID послугами. SIM-карта в даному випадку виступає як захищений носій інформації. Всі операції шифрування виконуються у захищеній області пам'яті такої карти, і до неї не має доступу навіть операційна система мобільного пристрою. Секретну інформацію неможливо видалити або скопіювати на інший носій. Крім того, дані користувача у повному обсязі не зберігаються ні в одному із сегментів системи.

За допомогою послуг Mobile ID бізнес-клієнти Vodafone зможуть отримати віддалений доступ до корпоративних інформаційних ресурсів і підписувати документи в системах електронного документообігу. При цьому, клієнт може використовувати не лише мобільний телефон. Як і раніше, він може працювати в електронному просторі за допомогою будь-якого пристрою або персонального комп'ютера, управляючи всіма процесами ідентифікації з особистого телефону та без необхідності запам'ятовувати безліч паролів до різних систем.

У перспективі перелік доступних сервісів буде доповнений системами інтернет-банкінгу найбільших українських банків, порталами самообслуговування страхових компаній, державними сервісами для отримання різних довідок, виписок, оформлення заявок, субсидій, пільг, декларацій, підписання петицій і багатьма іншими.

«Ми першими в Україні пропонуємо своїм клієнтам електронний цифровий підпис на основі технології Mobile ID. Ми забезпечили максимально високий рівень захисту персональних даних, при цьому намагалися зробити послугу якомога простішою і зручною. Mobile ID вже доступна нашим бізнес-клієнтам, і незабаром – йдеться про декілька місяців – ми запропонуємо такий сервіс для всіх українців. Першим містом, який отримав можливість протестувати Mobile ID в соціальній сфері, став Харків. Зовсім скоро харків'яни зможуть отримувати необхідні довідки, використовуючи Mobile ID, в онлайні, не виходячи з дому. Відпаде необхідність в особистій присутності та використанні паперових документів», – зазначила генеральний директор Vodafone Україна Ольга Устинова.

Для підключення Mobile ID послуг клієнту необхідно особисто відвідати Business Hub Vodafone за адресою: м Київ, вул. Генерала Алмазова 2, придбати SIM-карту з підтримкою технології Mobile ID і пройти процедуру реєстрації та генерації ключів. Під'єднати послугу можна як на чинний абонентський номер, так і на додатковий. При цьому, клієнтові не потрібно відвідувати Акредитований Центр Сертифікації Ключів – уся процедура організована за принципом «єдиного вікна» в Business Hub Vodafone.

Вартість SIM-карти з підтримкою технології Mobile ID становить 100 грн. Підключення послуги ЕЦП терміном на 1 рік – 150 грн. Абонентська плата становить 15 грн на місяць.