loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone розпочав модернізацію мережі в Закарпатті

Мешканці понад 30 населених пунктів Закарпатської області незабаром зможуть користуватися покращенною якістю голосового зв'язку та інтернету. Vodafone приступив до модернізації мережі в Закарпатті. З 18 по 29 липня пройдуть роботи по заміні обладнання в районних центрах Закарпатської області: Тячеві, Хусті, Іршаві, Перечині, Виноградові, а також в селах Закарпаття:

  • Свалявський район: с.Драчино, с.Дусино, с.Керецьки, с.Стройне, с.Голубине, с.Неліпино;
  • Воловецький район: с.Скотарське, с.Нижні Ворота;
  • Великоберезнянський район: с.Волосянка;
  • Іршавський район: с. Доробратово, с.Загаття, с.Суха, с.Лисичово, с.Бронька, с.Кушниця, с.Ільниця, с.Великий Раковець;
  • Виноградівський район: с. Підвиноградів;
  • Ужгородський район: с.Кам'яниця, с. Худльово, с.Кибляри, с.Лінці;
  • Перечинський район: с. Зарічово;
  • Берегівський р-н, с.Мужієво, с.Бене, с.Галабор
  • Мукачівський р-н., с. Залужжя, с.Медведівці, с.Зубівка

Все обладнання, яке забезпечує мобільний зв'язок в цих закарпатських містах і селах, буде замінено на нові елементи мережі з підтримкою 3G від провідних зарубіжних виробників. По завершенню модернізації, абоненти Vodafone і «МТС Україна» зможуть користуватися поліпшеною передачею даних і голосу. Надалі оператор зможе запустити послуги третього покоління зв'язку на оновленій мережі.

Роботи з заміни обладнання в Закарпатській області будуть проходити в світлий час доби в період з 18 по 29 липня. Під час перемикання обладнання та налаштування мережі можливі тимчасові труднощі з доступом до послуг мобільного зв'язку.

Сьогодні скористатися 3G послугами в мережі Vodafone можуть більше 42% українців. Компанія продовжує розширювати покриття – в рамках другого етапу розвитку мережі, швидкісний мобільний інтернет стає доступним в невеликих містах і селах, а також в стратегічно важливих населених пунктах країни. До кінця року 3G зв'язком Vodafone зможуть користуватися понад 50% жителів України.