loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Переказ коштів між рахунками Київстар, Vodafone, lifecell стає дешевшим

Переказ коштів між рахунками Київстар, Vodafone, lifecell стає дешевшим

З 1 грудня 2019 року грошові перекази на рахунки інших мобільних операторів за допомогою сервісу SharPay будуть проводитися зі звичайною комісією - 2%.

Переказати кошти можна у декілька способів:

  • у додатках Смарт-Гроші (Київстар) або SharPay (раніше – VodafonePay). Реліз додатку Paycell, де буде доступний даний функціонал, очікується до кінця жовтня.
  • за допомогою USSD-запита: для абонентів Київстар – *124*сума переказу*380номер телефону# та кнопка виклику;
  • з сайту kyivstar.ua або lifecell.ua

Завдяки пропозиції грошові перекази з мобільних рахунків стануть економічно вигіднішими, ніж раніше. Сам процес переказу має декілька зручних моментів. Для цього не потрібно вводити 16-значний номер банківської картки адресата. Достатньо обрати контакт в своїй телефонній книзі та, використовуючи фінансовий додаток Смарт-Гроші (Київстар), SharPay (раніше – VodafonePay) або сайт https://paycell.lifecell.ua/ переказати потрібну суму на рахунок. Ці кошти можна використовувати не тільки для оплати телеком-послуг, а й для понад 2000 сервісів, які є на платформах Смарт-гроші, SharPay (Vodafone) і Paycel.

«Даною пропозицією ми продовжуємо будувати знання наших абонентів про те як можна зручно та швидко використовувати мобільні фінансові сервіси операторів. Лише з початку 2019 року сервісом Смарт-Гроші скористалось понад 420 тис. абонентів. Попит є і він зростає. Такі перекази це проста та доступна альтернатива банківським карткам. Мінімальна комісія, миттєве зарахування коштів, зручність переказу, можливість використовувати кошти для оплати товарів та послуг – все це зробить сервіс конкурентноздатним та привабливим для всіх абонентів найбільших телеком-операторів», - зазначив керівник департаменту мобільних фінансових послуг Київстар, Сергій Коптік.

«Завдяки співпраці трьох компаній, ми зробили те, чого ще не було на нашому ринку – українцям стало зручно й вигідно переводити гроші друзям і близьким. Набагато зручніше й вигідніше, ніж було раніше. Мобільні перекази вже є надзвичайно популярними у користувачів нашого мобільного гаманця, який тепер називається SharPay – за два роки сервісом скористались більше 420 тисяч клієнтів. З новою пропозицією сподіваємось на стрімке збільшення попиту на цю послугую. Впевнений, що мобільні платежі знайшли свою нішу серед класичних банківських фінансових послуг», – відзначає керівник напрямку фінансових послуг Vodafone Україна Дмитро Коваль.

«Об’єднуючі технології в сфері телекомунікацій і платіжних систем, оператори надають абонентам ще більше можливостей здійснювати перекази та оплати, користуючись своїм мобільним рахунком. Платежі можна здійснювати в будь-якому місці в будь-який час зі свого смартфону буквально за кілька секунд. Ми й надалі плануємо розвивати цей сервіс, щоб мобільні гроші стали зручною заміною звичайного гаманця для наших абонентів», – прокоментував Олександр Мартиненко, директор фінансової компанії Paycell.