loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone запустив додаток самообслуговування My VodafoneVodafone пропонує абонентам передплачених тарифів Vodafone і «МТС Україна» зручний спосіб контролювати витрати, управляти послугами й рахунком зі смартфонів за допомогою програми My Vodafone. Тепер клієнти Vodafone можуть у декілька кліків підключити або відключити послугу, дізнатися подробиці свого тарифного плану і при бажанні самостійно змінити його на інший.

Найбільш актуальна інформація в додатку My Vodafone завжди під рукою: стан рахунку, обсяг використаного трафіку, залишки пакетних хвилин і повідомлень відображаються у вигляді інфографіки на основному вікні. Також додаток дозволить дізнатися про кількість накопичених бонусів і обміняти їх на вигідні пропозиції від Vodafone.

My Vodafone дозволить поповнити рахунок, подивитися, де знаходиться найближчий центр обслуговування, завантажити додатки Vodafone TV, Vodafone Music і Vodafone Books, а також дізнатися про нові послуги від Vodafone.

Додаток дає можливість у режимі онлайн отримати відповіді на популярні питання, з якими клієнти компанії звертаються до контактного центру. Додаток доступний трьома мовами: українською, англійською та російською. Абоненти можуть завантажити додаток з Google Play або AppStore.