loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone розширив 4G покриття у 15 областях України

4Gr

Vodafone розширив 4G мережу у 15 областях України. Мешканці ще 60 міст і сіл отримали можливість користуватись швидкісним мобільним інтернетом. Нове 4G покриття з’явилось у таких населених пунктах України:

У Дніпропетровській області: Меліоративне.
У Київській області: Мотовилівка, Крушинка, Великі Прицьки, Віта-Поштова, Вороньків, Гатне, Гурівщина, Гора, Студеники, Жукин, Рогозів, Рудницьке, Семиполки, Петрушки, Вища Дубечня, Іванків, Старі Безрадичі, Циблі, Лишня, Переяславське, Митниця, Петропавлівське, Мартусівка, Гребінки, Загальці, Бузова, Дослідницьке, Ржищів.
У Миколаївській області: Очаків.
У Черкаській області: Червона Слобода, Лисянка.
У Рівненській області: Володимирець, Дубровиця, Нова Любомирка.
У Івано-Франківській області: Драгомирчани, Вістова.
У Полтавській області: Дудникове, Ромодан, Попівка.
У Харківській області: Флоринка, Феськи.
У Сумській області: Порозок.
У Запорізькій області: Матвіївка.
У Волинській області: Олика.
У Львівській області: Городок.
У Херсонській області: Кохани.
У Луганській області: Біловодськ, Білокуракине.
У Донецькій області: Біленьке, Шабельківка, Билбасівка, Рівне, Мангуш, Покровське, Костянтинопіль, Мелекіне, Урзуф, Білосарайська Коса

Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть набагато активніше користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги запускаються відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

Завдяки лінійці тарифів Vodafone SuperNet абоненти мають можливість вибирати обсяг мобільного інтернету в мережі 4G - від 4 ГБ і до безліміту. Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти. Докладніше – на http://4g.vodafone.ua