loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Ваша свобода в цифровому світі з оновленими тарифами від Vodafone

1 травня Vodafone представляє оновлені тарифи в лінійці Vodafone Red Business. З запуском 4G Інтернету оператор підготував 4G Ready тарифи для бізнес абонентів. У всіх тарифних планах збільшено обсяги мобільного інтернету для більш ефективного ведення бізнесу.

Також з 01.05.2018 по 01.08.2018г. всі існуючі та нові абоненти в тарифних планах Vodafone Red Business L+, XL та XXL можуть безкоштовно підключити додаткові сервіси.

Для тарифного плану Vodafone Red Business L+ є можливість підключити послугу Безлімітного Інтернету строком на 3 місяці.

Для тарифного плану Vodafone Red Business XL є можливість підключити послугу Безлімітного Інтернету строком на 6 місяців або сервіси Microsoft Office, строком на 3 місяці, які надаються в тарифному плані Бізнес Базовий.

Для тарифного плану Vodafone Red Business XXL є можливість підключити послугу Безлімітного Інтернету терміном на 6 місяців або сервіси Microsoft Office, строком на 3 місяці, які надаються в тарифному плані Бізнес Преміум.

Будь ласка, ознайомтеся з Політикою чесного користування Безлімітним Мобільним Інтернетом, детальніше на сайті www.vodafone.ua/business

 

Нагадуємо, що в Vodafone Red Business діють привабливі тарифи в роумінгу в більш ніж 55-ти країнах світу. Користуйтеся і платіть тільки за використані хвилини, SMS або Мобільний Інтернет. Детальна інформація: www.vodafone.ua/uk/dlya-biznesu/rouming