loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone відкрив новий магазин на Хрещатику - що особливого?

4Gr

Vodafone відкрив новий магазин на Хрещатику - що особливого?

У ці вихідні Vodafone Retail відкрив свій новий магазин на Хрещатику. Магазин розташований за адресою: місто Київ, вулиця Хрещатик, 22, у будівлі Головпоштамту. Vodafone ділиться першими результатами роботи магазину та дає 5 причин, чому на нього варто звернути увагу.

Головний магазин Vodafone
Новий магазин на Хрещатику стане флагманом мережі Vodafone Retail. Тут компанія тестує та впроваджує нові підходи в обслуговуванні клієнтів та продажах гаджетів.

Ольга Устинова, генеральний директор Vodafone Україна: «Україні є куди рости в плані розвитку ритейлу. Ми, звісно, аналізуємо український ринок, разом з тим беремо за основу свою експертизу та експертизу наших глобальних партнерів в інших країнах. В Україні ми сповідуємо філософію відмінну від інших гравців ринку. Ми будемо допомагати, розвивати, навчати, розважати та створювати унікальний стиль спілкування компанії і клієнта. Vodafone Retail – це не традиційна торгова мережа, це новий experience-–простір».

Перший магазин партнерської моделі
У центральній частині розташована інноваційна бренд-зона Samsung, де будуть демонструватися всі новинки та флагмани бренду. Це перший магазин, де компанія тестує партнерську модель з Samsung. У планах обладнати бренд-зонами Samsung ще 17 магазинів до кінця 2019 року, та 60 магазинів у 2020 році.

big-data

Ольга Устинова, генеральний директор Vodafone Україна: «Ми віримо у партнерство з найбільшими технологічними компаніями, світовими лідерами в технологіях, розробці та виготовленні сучасних пристроїв. В цьому контексті одним зі стратегічних партнерів на українському ринку є Samsung. Ми плануємо, що наші партнерські магазини стануть своєрідними інноваційними центрами, де можна буде побачити технологічні новинки та техніку, пов’язану з технологіями передачі данних, інтернетом речей й іншими інноваційними розробками».

Нестандартні «острівки»
Окрім традиційних функціональних зон продажів та обслуговування, простір магазину пропонує й декілька нетипових «острівків». Так, наприклад, кожен відвідувач магазину може користуватися безконтактним благодійним терміналом, щоб долучитися до проекту «Добра справа в подарунок». А ще у магазин Vodafone варто зайти, щоб випити хорошої кави. У майбутньому на території магазину запрацює постійна експозиція музею мобільної історії.

Інновації та історія в інтер'єрі
Простір магазину поєднав інновації та історію, його творцям вдалося максимально зберегти фасадне та внутрішнє оформлення будівлі. Так, дизайнери зберегли вінтажне покриття підлоги та ліпнину, вписавши їх у сучасний дизайн нового магазину. Загальна торгова площа магазину складає 220 м².

4Gr

Що купують у головному магазині на Хрещатику
У перші вихідні магазин відвідали близько 7000 клієнтів. Максимальний чек покупця склав 31 тис. грн. Серед продажів смартфонів топ-5 виглядає наступним чином:
  1. Samsung Galaxy J4 2018
  2. Samsung Galaxy A30 32GB
  3. Xiaomi Mi A3 4/64GB
  4. Xiaomi Redmi Note 7 4/64GB
  5. Nokia 1 Plus

Топ-5 гаджетів:

  1. Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 4 Black
  2. Модем USB Alcatel IK40 White LTE
  3. Смарт-годинник Amazfit Bip Black
  4. Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 3 Black
  5. Смарт-годинник ELARI Fixitime 3 Pink

Магазин на Хрещатику, 22 працює щодня з 10 ранку до 9 вечора.
Всі магазини в Києві доступні за посиланням.