loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

У Чернігові відкрито перший магазин Vodafone

Минулої суботи, 13 серпня, за адресою просп. Миру, 32, свої двері привітно відкрив перший в Чернігові фірмовий магазин Vodafone.

Новий магазин розташувався в самому центрі міста – в ТЦ «Полісся» біля Центрального ринку. Відвідувачі магазину можуть підключитися до тарифів Vodafone, отримати консультацію з питань мобільного зв'язку, а також протестувати будь-який смартфон або планшет без обмеження за часом.

Концепція магазину Vodafone повністю орієнтована на клієнта. Відсутність бар'єрів між клієнтом і консультантом, просте і зрозуміле зонування інтер'єру надає відвідувачеві вільний доступ до інформації, ґаджетів і спілкування з працівниками магазину, які готові допомогти з будь-яким питанням.

Всі меблі та елементи інтер'єру магазинів виготовлені українськими виробниками, обраними на конкурсній основі. Для співробітників магазину розроблена дизайнерська форма в стилі смарт-кежуал: світла сорочка, жилетка, темно-сині джинси і червоні кеди.

На сьогодні магазини Vodafone вже відкриті в Києві, Черкасах, Полтаві, Ужгороді, Дніпрі, Одесі, Кременчуці та Чернівцях. Всього до кінця року в Україні заплановано відкриття 29 фірмових магазинів і 480 партнерських магазинів.

Магазин Vodafone у Чернігові працює щодня, з 09:00 до 19:00 у будні дні, з 10:00 до 18:00 у суботу та з 10:00 до 15:00 у неділю.