loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Магазин Vodafone відкрився у Чернівцях

У Чернівцях на площі Соборній, 10 для мешканців та гостей міста відчинив двері новий магазин Vodafone. Це перший фірмовий магазин Vodafone у Чернівцях та другий у Західній Україні.

Геннадій Гайдабура, директор з продажу та абонентського обслуговування Vodafone Україна про нові стандарти обслуговування: «Очевидно, багатьом відвідувачам наш магазин видаватиметься доволі незвичним, адже тут немає ані перегородок, ані стійок, які розділяють продавця і покупця. Концепція магазину відбиває наше ставлення до клієнтів – співробітники максимально відкриті й знають, як допомогти клієнтові вирішити будь-які питання. Відкритість та готовність допомогти – це основа концепції магазинів Vodafone в усьому світі».

Якість магазину, його внутрішнє наповнення та розташування у центральній частині міста покликані створювати комфорт і зручність для відвідувачів. Меблі й усі аксесуари нового салону Vodafone виготовлені українськими виробниками.

Керівник нового магазину Vodafone в Чернівцях Андрій Самелюк розповів, як підбирали кандидатів на посаду експерта-продавця: «Ми справді шукали кращих із найкращих. І обрали кандидатів, які відповідають глобальним стандартам компанії Vodafone. Їхній професіоналізм, знання, навички – це обов’язкові, але не достатні умови. Найголовнішим критерієм на нашу думку є дійсно щире бажання допомагати клієнту. Щоб стати експертом магазину Vodafone, людина повинна бути позитивно налаштованою, щирою та відкритою».

Відвідувачі фірмових магазинів можуть підключитися до тарифів Vodafone, отримати консультацію з питань мобільного зв'язку, а також протестувати будь-який смартфон або планшет без обмеження часу. Концепція магазину Vodafone повністю орієнтована на клієнта. Відсутність бар'єрів між клієнтом і консультантом, просте і зрозуміле зонування інтер'єру надає відвідувачеві вільний доступ до інформації, гаджетів і спілкування з працівниками магазину, які готові допомогти з будь-яким питанням.

На сьогодні в Україні вже працюють 7 фірмових магазинів Vodafone – у Києві, Черкасах, Дніпрі, Ужгороді, Одесі, Кременчуці та Чернівцях. Загалом до кінця року заплановано відкриття 29 фірмових магазинів та 480 партнерських точок продажів на території України.