loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

У Харкові відкрився перший магазин Vodafone

Перший у Харкові фірмовий магазин Vodafone відкрився в цю п'ятницю на вулиці Пушкінській, 67/69. На сьогоднішній день вже 18 власних магазинів оператора працює в Україні. Як і всі магазини Vodafone, він відрізняється не тільки оригінальним оформленням і високим рівнем сервісу, але і відповідністю глобальним стандартам обслуговування Vodafone. В першу чергу – це орієнтація на клієнта.

У салоні можна придбати не тільки послуги зв'язку, а й гаджети. Пристрої знаходяться у відкритому доступі, кожен бажаючий може детально ознайомитися з функціями вподобаного телефону або планшету і протестувати пристрій в магазині без обмеження у часі. Серед ТОП-10 флагманських пристроїв, представлених у магазині, є і смартфони Vodafone, а спеціальна пропозиція «смартфон + послуги» дозволить однією щомісячною оплатою закрити всі потреби у мобільному зв'язку.

Відсутність бар'єрів між клієнтом і консультантом, просте і зрозуміле зонування інтер'єру магазину робить його комфортним і відкритим для відвідувачів. Задоволеними відвідуванням магазину Vodafone залишаться навіть найменші – на них чекає дитячий куточок, де вони зможуть з радістю провести час, поки дорослі вирішують питання мобільного зв'язку.

Новий магазин працює щодня за адресою вул. Пушкінська, 67/69 з 09:00 до 19:00 по буднях, з 10:00 до 18:00 у суботу та з 10:00 до 15:00 у неділю.