loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

У Херсоні відкрився перший фірмовий магазин Vodafone

11 березня у Херсоні на пр. Ушакова, 30/1 гостинно та урочисто відчинив двері перший у місті фірмовий магазин Vodafone.

Як і в інших фірмових салонах Vodafone, тут немає перегородок та стійок, що розділяють продавця і покупця. Концепція магазину відображає ставлення до клієнтів – експерти салону максимально відкриті і знають, як допомогти клієнту вирішити будь-які питання.

Якість магазину, його внутрішнє наповнення та розташування у центральній частині міста покликані створювати комфорт і зручність для відвідувачів. Меблі й усі аксесуари нового салону Vodafone виготовлені українськими виробниками.

У магазинах можна придбати не тільки послуги мобільного зв'язку, але й ґаджети. Пристрої знаходяться у відкритому доступі, кожен бажаючий може детально ознайомитися з функціями будь-якого телефону або планшета, і протестувати пристрій в магазині без обмеження в часі. Серед ТОП-10 флагманських пристроїв, представлених у магазині, є і брендовані смартфони саме від компанії Vodafone. У них абоненти знайдуть цікаві для себе послуги: Vodafone TV для перегляду вподобаних телеканалів, Vodafon Books - для читання електронних книжок та Vodafone Music, щоб насолоджуватись улюбленою музикою без оплати за трафік.

Простота, довіра, швидкість та позитив – це основні принципи, що відповідають глобальним стандартам обслуговування клієнтів Vodafone в усіх країнах Європи. За такими ж стандартами працюватиме і новий фірмовий магазин у Херсоні на пр. Ушакова, 30/1.

Графік роботи магазину: з 09:00 до 19:00 у будні, з 10:00 до 18:00 у суботу та з 10:00 до 15:00 у неділю. Запрошуємо!