loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Магазини Vodafone відкрились в Івано-Франківську та Хмельницькому

Тепер повний спектр послуг Vodafone доступний мешканцям Івано-Франківська та Хмельницького. Оператор відкрив в цих містах власні фірмові магазини. Як і всі магазини Vodafone, Івано-Франківський і Хмельницький магазини можуть похвалитися не тільки оригінальним оформленням і високим рівнем сервісу, але і відповідністю глобальним стандартам обслуговування Vodafone. В першу чергу – це орієнтація на клієнта.

У магазинах можна придбати не тільки послуги зв'язку, але й ґаджети. Пристрої знаходяться у відкритому доступі, кожен, хто бажає, може детально ознайомитися з функціями будь-якого телефону або планшета, і протестувати пристрій в магазині без обмеження в часі. Серед ТОП-10 флагманських пристроїв, представлених в магазині, є і смартфони Vodafone, а спеціальна пропозиція «смартфон + послуги» дозволить однією щомісячною оплатою закрити всі потреби у мобільному зв'язку.

Відсутність бар'єрів між клієнтом і консультантом, просте і зрозуміле зонування інтер'єру магазинів робить їх комфортними та відкритими для відвідувачів. Задоволеними відвідуванням магазину Vodafone залишаться навіть найменші – на них чекає дитячий куточок, де вони зможуть розважитись, поки дорослі вирішують питання мобільного зв'язку.

Нові магазини працюють щодня з 09:00 до 19:00 у будні, з 10:00 до 18:00 у суботу та з 10:00 до 15:00 у неділю:

  • в Івано-Франківську на вул. Незалежності, 10а, 
  • в Хмельницькому на вул. Проскурівській, 22.