loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Оберіть, будь ласка, форму обслуговування та вкажіть необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Магазин Vodafone відкрився у Кропивницькому

new shop kropyvnytskyi24 вересня  у Кропивницькому  на  вул.  Велика Перспективна , 25/34 урочисто відкрився перший фірмовий  магазин компанії у цьому місті. На сьогодні це 14 салон обслуговування клієнтів Vodafone в Україні. Магазини Vodafone успішно працюють у Києві, Черкасах, Ужгороді, Дніпрі, Одесі, Кременчуці, Чернівцях, Чернігові, Полтаві, Краматорську, Маріуполі та Рівному.

Усі відвідувачі  нового магазину мали можливість оцінити його унікальний інтер'єр та зручність,    підключитися до простих тарифів Vodafone,  протестувати будь-який смартфон або планшет без обмеження в часі, ознайомитись із ТОР 10 ґаджетів-бестселерів за версією Vodafone та придбати їх за акційними цінами з нагоди відкриття  салону.  А наймолодші клієнти фірмового магазину розважались у  спеціально обладнаному дитячому  куточку,  допоки дорослі вирішували власні справи.

До кінця року компанія планує збільшити кількість своїх магазинів до 29, а також запустити 480 дилерських точок продажу.