loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone відкрив магазин у Маріуполі

Магазин Vodafone відкрився в минулу суботу у Маріуполі. Це вже дванадцятий магазин компанії в Україні та другий на сході країни. Новий магазин працює за адресою пр-т Миру, 75-Б щодня, з 09:00 до 19:00 у будні, з 10:00 до 18:00 у суботу та з 10:00 до 15:00 у неділю.

Відвідувачі фірмового магазину можуть підключитися до тарифів Vodafone, отримати консультацію з питань мобільного зв'язку, а також протестувати будь-який смартфон або планшет без обмеження за часом. Концепція магазину Vodafone повністю орієнтована на клієнта. Відсутність бар'єрів між клієнтом і консультантом, просте і зрозуміле зонування інтер'єру надає відвідувачеві вільний доступ до інформації, гаджетів і спілкування з працівниками магазину, які готові допомогти з будь-яким питанням.

Під час підготовки до відкриття магазину компанія провела масштабний конкурс і відібрала кращих співробітників, що відповідають глобальним стандартам обслуговування Vodafone, щиро готові допомагати клієнтам, позитивно налаштовані і відкриті новому.

Магазини Vodafone вже працюють у Києві, Черкасах, Ужгороді, Дніпрі, Одесі, Кременчуці, Чернівцях, Чернігові, Полтаві та Краматорську. Всього до кінця року в Україні заплановано відкриття 29 фірмових магазинів і 480 дилерських точок продажу.