loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone відкрив новий магазин у Полтаві

13 серпня о 12 годині новий магазин Vodafone відчинив свої двері для жителів та гостей міста Полтава за адресою вул. Європейська, 21.

Концепція магазину Vodafone розроблена з метою бути ближче до клієнта. Відсутність бар’єрів між клієнтом і консультантом, просте і зрозуміле зонування інтер'єру надає відвідувачу вільний доступ до інформації, ґаджетів і спілкування з працівниками магазину, які готові допомогти з будь-яким питанням. Весь процес обслуговування побудований на принципі «клієнт в основі всього». За словами заступника генерального директора Vodafone Україна, регіон Північ, Сергія Самокрика: «Такий підхід до ведення бізнесу поки ще не дуже звичний в Україні, але є стандартом у Європі. На розвинутих ринках він називається customer-centric approach, і ми впроваджуємо його в Україні».

Під час підготовки до відкриття магазину компанія провела масштабний конкурс і відібрала найкращих співробітників, які відповідають глобальним стандартам обслуговування Vodafone, щиро готові допомагати клієнтам, позитивно налаштовані і відкриті новому.

Магазин Vodafone у Полтаві працює щодня, з 09:00 до 19:00 у будні дні, з 10:00 до 18:00 у суботу та з 10:00 до 15:00 у неділю.

Наразі магазини Vodafone працюють у Києві, Черкасах, Ужгороді, Дніпрі, Одесі, Кременчуці, Чернівцях та Чернігові. Загалом до кінця року в Україні заплановано відкриття 29 фірмових магазинів та 480 дилерських точок продажів.