loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Магазин Vodafone з’явився у Вінниці

Як і всі салони європейського мобільного оператора, новий магазин відрізняється оригінальним оформленням і високим рівнем сервісу, відповідаючи глобальним стандартам обслуговування Vodafone в усіх країнах Європи. В першу чергу – це орієнтація на клієнта, який повинен залишитись задоволеним.

У фірмовому магазині є можливість підключитися до простих тарифів Vodafone та отримувати подарунки за користування послугами, завдяки існуючій програмі лояльності. Також тут можна протестувати без обмеження в часі брендовані смартфони Vodafone та інші ґаджети, ознайомитись із ТОР-10 бестселерів за версією Vodafone. А для наймолодших відвідувачів – у магазині є спеціально обладнаний дитячий куток.

Простота, довіра, швидкість та позитив – це основні принципи, які відповідають глобальним стандартам обслуговування клієнтів Vodafone в усіх країнах Європи. За такими ж стандартами працюватиме і новий фірмовий магазин у Вінниці на пр. Коцюбинського, 28. Години роботи салону: з 09:00 до 19:00 у будні, з 10:00 до 18:00 у суботу та з 10:00 до 15:00 у неділю.