loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone приймає попередні замовлення на молодіжний тариф Joice

Безліміт на Apple Music, Netflix, YouTube і всі топові додатки, 6 ГБ і 600 хвилин для дзвінків по Україні і в Польщі за 100 грн - повна свобода вибору в новому тарифі Joice

Vodafone анонсував запуск нового молодіжного тарифу з безлімітним трафіком для топових мультимедійних майданчиків і сервісів:

  • Відео: YouTube, Netflix, Vodafone TV, MEGOGO;
  • Музика та книги: Apple Music, Tik Tok, YouTube Music, Vodafone Music, Vodafone Books, SoundCloud, Shazam, Deezer;
  • Ігри та магазини додатків: Twitch, AppStore, Google Play, Steam;
  • Cоцмережі та месенджери: Instagram, Facebook, twitter, Telegram, Viber, Skype, Snapchat.


«Ми точно знаємо, чим живуть наші молоді клієнти, скільки часу проводять в інтернеті, якими додатками користуються найчастіше. Ми обробили величезні масиви даних і знаходили часом несподівані для себе інсайти. Це допомогло створити тариф, який включає практично всі топові сервіси, якими користується українська молодь. Ми вмістили в один тариф майже весь онлайн світ, в якому можна «жити», не хвилюючись про те, що закінчаться гігабайти. – коментує запуск нового тарифу Андрій Отрощенко, директор з маркетингу Vodafone Україна. – Свобода вибору – це те, що ми можемо дати молоді, щоб вони могли з задоволенням спілкуватися, жити і творити. З цією думкою ми створювали тариф, в якому є все: музика, відео, ігри, соцмережі – just enjoy your choice. Так з'явилася назва нашого тарифу – Joice».

У щомісячний пакет послуг також включені 6 ГБ швидкісного інтернету, яких вистачить на інші сервіси, що не включені в безліміт. Тариф орієнтований на інтернет-користувачів, разом з тим включає і великий пакет хвилин для розмов: 600 хвилин для дзвінків на всі мережі по Україні та в Польщу. Вартість тарифу 100 грн/місяць.

Тариф Joice з'явиться на полицях магазинів Vodafone в середині червня. З огляду на ажіотажний попит, вперше в Україні відкрито передзамовлення на підключення до тарифу. Заявку на тариф можна оформити на сайті за посиланням https://www.vodafone.ua/uk/joice.