loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Український Vodafone визнаний одним з еталонів якості в Європі

4Gr

Український Vodafone визнаний одним з еталонів якості в Європі

Компанія Vodafone Україна номінована на премію European Quality Award, присудження якої планується в серпні в рамках Форуму досягнень (The Achievements Forum-2020) у Великобританії.

Форум досягнень (The Achievements Forum-2020) – це платформа для спілкування між представниками бізнесу та професіоналами в різних сферах із різних країн. Серед ключових учасників – власники й топ-менеджери компаній, представники державної та муніципальної влади, інвестори, керівники наукових та освітніх установ, експерти з управління бізнесом, делегати від професійних, наукових асоціацій і союзів, дипломати і журналісти. На форумі учасники зможуть обмінюватися провідними практиками у сфері менеджменту, надання кращих продуктів і сервісів для підвищення якості бізнес-процесів.

Перелік номінантів премії European Quality Award визначає команда фахівців форуму. Рейтинг кожного претендента складається за результатами аналізу відкритих даних компанії, згадувань в інтернеті, ЗМІ, соціальних мережах тощо, на підставі рекомендацій представників органів влади, аналітичного співтовариства, соціальних організацій, галузевих організацій та спілок, освітніх установ, а також опитування ринкових експертів.

Оцінка проводиться за такими критеріями:

  • застосування сучасних систем управління якістю;
  • сильні позиції на місцевому ринку;
  • врахування думки клієнтів;
  • конкурентоспроможність та якість продуктів/сервісів;
  • розвиток міжнародних відносин, участь у конференціях, виставках, благодійних та інших важливих регіональних проектах;
  • наявність національних, регіональних і міжнародних сертифікатів, ліцензій, патентів і галузевих специфікацій, включаючи міжнародні системи оцінки якості;
  • інвестиційний рейтинг і привабливість для інвесторів.

Форум досягнень також формує рейтинг 100 кращих регіональних підприємств та організацій Європи і надає їм авторитетний міжнародний майданчик для демонстрації інноваційних кейсів і успіхів у сфері якості й менеджменту.

Цього року форум мав проходити 17 квітня на одному з найпрестижніших event-майданчиків Великобританії – у Королівському інституті директорів, але пізніше був відкладений на серпень. Детальніше про захід можна дізнатися на його офіційному сайті.