loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"
Нова вебверсія медіасервісу Vodafone TV і рейтинг телеперегляду в святковий період

Нова вебверсія медіасервісу Vodafone TV і рейтинг телеперегляду в святковий період

Початок року для популярного онлайн-відеосервісу Vodafone TV відзначився оновленням вебсторінки. Портал отримав новий дизайн і став зручнішим для навігації та якіснішого перегляду відео.

У цілому сторінка стала більш інтерактивною при взаємодії з користувачем. З'явилися жанрові стрічки, історія переглядів.

В оновленому особистому кабінеті тепер розміщена детальніша інформація про підписку і додано можливість зручного керування налаштуваннями.

Також з’явився новий дитячий розділ з актуальними мультфільмами і програмами, а для любителів спорту – безкоштовні огляди футбольних матчів.

Також проаналізували статистику сервісу в період новорічних свят та з’ясували, який контент був найбільш популярним.

В період 31.12 – 07.01 об'єм телеперегляду зріс на 40%. А вибір користувача в ці дні залишається незмінним з року в рік – це українські ТБ-канали. Топ 5 виглядає так: 1 + 1, ICTV, Україна, Новий канал, СТБ.

Найпопулярніший ТБ-пакет – «Старт». Найпопулярніший відеопакет – «Оптимальний».

Найчастіше переглядали серіали: «Гра престолів», «Протистояння», «Сопрано», «Рим», «30 срібняків».

А серед кіно – комедії і блокбастери: «Дивовижні пригоди доктора Дуліттл», «Аквамен», «Полювання на злодіїв», «Поганий Санта», «Форсаж Хоббс і Шоу».

Щоб почати користуватися сервісом кінотеатру Vodafone TV, спочатку встановіть додаток Vodafone TV через Play Market або App Store. Далі зареєструйтеся за допомогою вашого номера телефону. Також сервіс Vodafone TV доступний в магазині додатків Smart TV для Samsung і LG і через web-версію додатка на сайті tv.vodafone.ua

Для активації послуги Vodafone TV необхідно відправити безкоштовне SMS з текстом «1» на номер, що відповідає обраному пакету:

Старт – 30042
Оптимальний – 30044
Кіно Плюс – 30028
Футбол Плюс – 30114

Послуга доступна всім клієнтам Vodafone.
Перші 7 днів користування послугою безкоштовні, коли ви вперше активуєте один з пакетів: «Старт», «Оптимальний» і «Кіно Плюс».