loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Оберіть, будь ласка, форму обслуговування та вкажіть необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"
Нова вебверсія медіасервісу Vodafone TV і рейтинг телеперегляду в святковий період

Нова вебверсія медіасервісу Vodafone TV і рейтинг телеперегляду в святковий період

Початок року для популярного онлайн-відеосервісу Vodafone TV відзначився оновленням вебсторінки. Портал отримав новий дизайн і став зручнішим для навігації та якіснішого перегляду відео.

У цілому сторінка стала більш інтерактивною при взаємодії з користувачем. З'явилися жанрові стрічки, історія переглядів.

В оновленому особистому кабінеті тепер розміщена детальніша інформація про підписку і додано можливість зручного керування налаштуваннями.

Також з’явився новий дитячий розділ з актуальними мультфільмами і програмами, а для любителів спорту – безкоштовні огляди футбольних матчів.

Також проаналізували статистику сервісу в період новорічних свят та з’ясували, який контент був найбільш популярним.

В період 31.12 – 07.01 об'єм телеперегляду зріс на 40%. А вибір користувача в ці дні залишається незмінним з року в рік – це українські ТБ-канали. Топ 5 виглядає так: 1 + 1, ICTV, Україна, Новий канал, СТБ.

Найпопулярніший ТБ-пакет – «Старт». Найпопулярніший відеопакет – «Оптимальний».

Найчастіше переглядали серіали: «Гра престолів», «Протистояння», «Сопрано», «Рим», «30 срібняків».

А серед кіно – комедії і блокбастери: «Дивовижні пригоди доктора Дуліттл», «Аквамен», «Полювання на злодіїв», «Поганий Санта», «Форсаж Хоббс і Шоу».

Щоб почати користуватися сервісом кінотеатру Vodafone TV, спочатку встановіть додаток Vodafone TV через Play Market або App Store. Далі зареєструйтеся за допомогою вашого номера телефону. Також сервіс Vodafone TV доступний в магазині додатків Smart TV для Samsung і LG і через web-версію додатка на сайті tv.vodafone.ua

Для активації послуги Vodafone TV необхідно відправити безкоштовне SMS з текстом «1» на номер, що відповідає обраному пакету:

Старт – 30042
Оптимальний – 30044
Кіно Плюс – 30028
Футбол Плюс – 30114

Послуга доступна всім клієнтам Vodafone.
Перші 7 днів користування послугою безкоштовні, коли ви вперше активуєте один з пакетів: «Старт», «Оптимальний» і «Кіно Плюс».