loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Рекомендуйте друзям послуги PASS – отримуйте 15 грн на додатковий рахунок

big-data Від сьогодні користувачі послуги PASS, – Online PASS, Insta PASS або Video PASS – можуть отримати кошти на додатковий рахунок за рекомендацію послуги. Порекомендувати послугу можна п’ятьом друзям, і отримати 15 грн за кожну прийняту рекомендацію. Друг, який скористався запрошенням і успішно підключив послугу PASS, отримає 28 днів її безкоштовного користування.

Послуги PASS надають безлімітний доступ до сервісів:

  • Online PASS – до спілкування у соціальних мережах та месенджерах Viber, Telegram, WhatsApp, Skype, Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest, SnapChat
  • Insta PASS – до користування мережею Instagram
  • Video PASS – до безлімітного перегляду відео на Youtube.

Взяти участь у програмі можуть клієнти Vodafone, які на момент початку акції вже користуються послугами PASS. Усім таким клієнтам надійде вітальне SMS-повідомлення від Vodafone. Для запрошення друга потрібно відправити безкоштовне SMS з номером друга на короткий номер 7700. Після того, як друг активує послугу, абонент отримає SMS-повідомлення з інформацією про успішне безкоштовне підключення послуги і отримає 15 грн на додатковий рахунок. Докладна інформація про послугу доступна на сторінці www.vodafone.ua/recommendation.