loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone готує мережу до запуску 3G в Білгород-Дністровському та Ширяєвому

Vodafone продовжує розвивати 3G мережу на півдні України. Мешканці ще двох районних центрів Одеської області – міста Білгород-Дністровський та смт Ширяєве – незабаром зможуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом і поліпшеною якістю зв'язку. Vodafone розпочав модернізацію мережі у цих містах. Упродовж тижня оператор замінить обладнання на нові елементи мережі з підтримкою 3G від провідних зарубіжних виробників. В результаті проведених робіт абоненти Vodafone і «МТС Україна» зможуть користуватися поліпшеною передачею даних і голосу. Вже за тиждень оператор зможе запустити послуги третього покоління зв'язку на оновленій мережі.

Переключення на нове обладнання оператор завершить 28 серпня. З метою дотримання безпеки, роботи по заміні і налагодженню обладнання будуть проводитись в світлий час доби, в години найменшого навантаження на мережу. Під час перемикання обладнання та налаштування мережі можливе тимчасове збільшення навантаження на окремих базових станціях. Про роботи на мережі жителів Білгород-Дністровського та смт. Ширяєве оператор попередить додатково через SMS.

Сьогодні скористатися 3G послугами в мережі Vodafone можуть більше 42% українців. Компанія продовжує розширювати покриття – в рамках другого етапу розвитку мережі, швидкісний мобільний інтернет стає доступним в невеликих містах і селах, а також в стратегічно важливих населених пунктах країни. До кінця року 3G зв'язком Vodafone зможуть користуватися понад 50% жителів України.