loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Ще більше подарунків та бонусів для абонентів Vodafone

ProstorКупуєте товари в мережі магазинів PROSTOR та користуєтесь зв’язком Vodafone?
Отримайте додаткові гігабайти та подарункові сертифікати!

Як це зробити:

У період з 11 червня до 11 серпня 2018 року придбайте картку PROSTOR Club та зареєструйте її на будь-який номер Vodafone.

Здійсніть із цією карткою в будь-якому магазині мережі PROSTOR покупку на суму від 150 грн із зареєстрованою на номер Vodafone карткою PROSTOR Club.

Після цього ви автоматично станете учасником розіграшу 5 подарункових сертифікатів PROSTOR номіналом 250 гривень!

Всі клієнти передплачених тарифів Vodafone, які зареєструвалися у бонусній програмі PROSTOR Club з 11 червня 2018 року до 11 серпня 2018 року та здійснили покупку на суму від 150 гривень, отримають 12 ГБ Інтернету у подарунок!

Також за покупки у мережі магазинів PROSTOR абонентам передплаченого зв’язку Vodafone - власникам карток PROSTOR Club – будуть нараховуватись бонуси на їх мобільні номери (1 бонус за кожні 5 грн у чеку). Отримані бонуси абоненти Vodafone зможуть обміняти на подарунки за програмою Vodafone Bonus (усі деталі за посиланням)

Умови участі:

Для отримання 12 ГБ та участі у розіграші сертифікатів необхідно здійснити покупку будь-якого товару на суму від 150 грн у магазинах мережі PROSTOR із зареєстрованою бонусною карткою PROSTOR Club

Зверніть увагу! В акції не беруть участі чеки, в яких є покупка чи отоварювання подарункових сертифікатів.

Розіграш подарункових сертифікатів відбудеться 15 серпня 2018 року, шляхом випадкової вибірки за допомогою сервісу Random.org. Результати будуть опубліковані на сайті www.prostor.ua та у групі PROSTOR у соціальній мережі Facebook.

Офіційні правила акції – за посиланням.