loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Тарифами Vodafone в Україні користуються більше 1 мільйона клієнтів

За півроку кількість клієнтів в тарифах Vodafone Red перевищила 1 мільйон.

Лінійка тарифів Vodafone Red стала доступною українським абонентам у листопаді 2015 року. У пакет послуг в будь-якому з тарифів лінійки включені 3G інтернет, безлімітний голосовий зв'язок у мережах Vodafone та «МТС Україна», а також дзвінки, SMS та MMS на всі мережі України й до 62 країн світу. Вперше українським абонентам були запропоновані доступні послуги зв'язку в Європі в рамках послуги «Роумінг, як вдома».

Понад 50% абонентів тарифів Vodafone Red користуються смартфонами, що майже в 1,5 раза більше, ніж в інших тарифах. Абоненти Vodafone використовують вдвічі більше дата-трафіку, ніж абоненти інших тарифів. При цьому найбільшою популярністю у клієнтів Vodafone користується відео-стрімінг, найпопулярніший сервіс – YouTube.

Згідно з опитуваннями, проведеними серед нових клієнтів компанії, більша частина абонентів роблять вибір на користь Vodafone Україна для того, щоб користуватися 3G мережею, побудованою за європейськими стандартами. Сьогодні понад 40% українців можуть скористатися 3G послугами в мережі Vodafone. До кінця року 3G мережа компанії буде доступна понад 50% населення України.

Ще одним фактором на користь вибору Vodafone Україна, згідно з опитуванням нових клієнтів, стали інноваційні для ринку тарифи для зв'язку в роумінгу і на міжнародні напрямки. Ці вподобання абонентів підтверджуються і статистикою користування послугами зв’язку: обсяги користування міжнародним зв'язком в тарифах Vodafone Red в 2 рази перевищують кількість хвилин на закордонних напрямках, яку використовують абоненти інших тарифів.