loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone запускає 3G мережу в курортних зонах

Компанія Vodafone Україна продовжує розвивати 3G покриття на південних теренах України, зокрема у причорноморських курортних місцевостях. Відтак сьогодні мережу із 3G зв’язком Vodafone Україна запущено у селищі Коблеве Миколаївського району. А вже до кінця цього тижня якісна 3G мережа від Vodafone Україна з’явиться у населених пунктах Затока, Сергіївка, Грибівка та Кароліно-Бугаз Одеської області.

Плануючи свій відпочинок на чорноморському узбережжю, абоненти Vodafone та «МТС Україна» можуть розраховувати на якісний та швидкісний мобільний інтернет і безліч переваг, пов’язаних з ним: завантажувати власні фото та відео у соцмережі, скачувати улюблену музику та слухати радіо через інтернет, зберігати інформацію на хмарних сервісах (Dropbox, Google Drive, ICloud Drive), знаходити потрібну інформацію на пошукових сайтах та миттєво відкривати потрібні інтернет-сторінки.

Сьогодні абонентам Vodafone Україна доступна 3G мережа, яка охоплює найбільшу кількість обласних центрів в країні – це 19 обласних центрів та їх передмістя: Київ, Ужгород, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Одеса, Херсон, Луцьк, Чернігів, Миколаїв, Суми, Полтава, Кропивницький, Дніпро, Рівне, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль і Харків.

Детальна інформація про 3G покриття доступна на сайті  за посиланням