Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Оберіть, будь ласка, форму обслуговування та вкажіть необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Вкажіть, будь ласка, необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

В Рівному сьогодні запущена 3G мережа Vodafone

Vodafone Україна продовжує розширювати карту 3G покриття. 23 грудня до неї приєднався новий обласний центр – оператор запустив у Рівному мережу третього покоління з використанням високошвидкісної технології HSPA +.

Швидкісний мобільний інтернет також став доступний в 32 населених пунктах Рівненської області: Грабів, Рогачів, Городок, Понебель, Михайлівка, Карпилівка, Ставки, Обарів, Зозів, Великий Олексин, Малий Олексин, Шпанів, Малий Житин, Великий Житин, Велика Омеляна, Вересневе, Ільпінь, Радиславка, Городище, Кругле, Біла Криниця, Антопіль, Глинки, Колоденка, Тайкури, Порозове, Корнин, Квасилів, Загороща, Здолбунів, Здовбиця та Богдашів.

При будівництві мережі застосовано сучасне обладнання технології single RAN виробництва компанії ZTE. До кінця тижня також будуть запущені 3G мережі в Хмельницькому, Тернополі та Вінниці.

Як скористатися послугою

Для того щоб скористатися послугами 3G, достатньо мати телефон з підтримкою 3G. У меню телефону слід вибрати режим мережі «3G» або автоматичний режим GSM/WCDMA. Також в абонентів має бути активована послуга мобільного інтернету.

Скільки коштує 3G інтернет для абонентів Vodafone

Вартість користування 3G вже включено до будь-якого тарифу Vodafone Red. На додаток до 3G інтернету, у пакет послуг будь-якого з тарифів лінійки включено безлімітний голосовий зв'язок у мережах Vodafone та «МТС Україна», а також дзвінки, SMS та MMS на всі мережі України та в 62 країни світу.

Де ще можна скористатись 3G від Vodafone

Оператор запустив власну 3G мережу в Ужгороді, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Мукачеві, Буковелі, Чернівцях, Одесі, Луцьку, Чернігові, Миколаєві, Херсоні, Сумах, Полтаві, Кропивницькому, Дніпрі та поетапно запускає 3G в Києві та передмісті. Детальна інформація про 3G покриття.

Українські абоненти Vodafone також можуть користуватися доступними послугами зв'язку в Європі завдяки послузі «Роумінг, як удома». Послуга надає доступ до безлімітних дзвінків між українськими абонентами Vodafone і «МТС Україна». У вартість послуги також входять необмежені вхідні дзвінки в 15-ти найпопулярніших роумінгових країнах Європи – це Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Іспанія, Португалія, Угорщина, Ірландія, Великобританія, Греція, Нідерланди, Мальта, Албанія, Румунія і Туреччина.