loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Зміна умов послуги «Роумінг, як вдома»

Шановні клієнти передплачених послуг, просимо ознайомитися з новими умовами послуги «Роумінг, як вдома», які набувають чинності з 29 квітня 2016 року.

Ми змушені змінити умови послуги, щоб зберегти для вас можливість користуватися пільговими умовами в роумінгу.

Ці тарифи розроблялися для українських абонентів, які користуються мобільним зв'язком в Україні й під час подорожі до Європи. Унікальні для українського ринку послуги роумінгу набули популярності не тільки серед українців, для яких вони й створювалися, але і серед іноземних абонентів, які постійно проживають в інших країнах. Більш того, закордонні абоненти користуються українськими тарифами в комерційних цілях і в великих обсягах, наприклад, для організації колл-центрів.

Таке нестандартне використання істотно збільшує витрати, пов'язані з наданням послуги і ставить під загрозу її існування.

Змінивши умови послуги, ми зможемо зберегти для вас можливість користуватися пільговими умовами в роумінгу. Уже з урахуванням майбутніх змін, послуга «Роумінг, як вдома» як і раніше є найбільш вигідною пропозицією для українських туристів, які подорожують країнами Європи.

Це також дозволить розвивати послугу в майбутньому - додавати нові країни і найбільш популярні напрямки.

Зміни не стосуються контрактних тарифів, оскільки підписання договору із зазначенням паспортних даних клієнта мінімізує ризик нецільового використання послуги.