loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"
Що купували українці до Нового року: аналітика Vodafone Retail

Що купували українці до Нового року: аналітика Vodafone Retail


У передноворічний період співробітники магазинів Vodafone вітають вдвічі більше відвідувачів, ніж зазвичай. Аналітики Vodafone проаналізували поведінку мисливців за новорічними подарунками.

В рамках новорічної пропозиції, усім, хто купував акційні смартфони у магазинах Vodafone, компанія дарувала пів року або цілий рік зв’язку. Таким чином, відвідувачі магазинів Vodafone отримали загалом 7500 років зв’язку у подарунок.

60% покупців виявили чудові здібності до планування і придбали подарунки у перші 3 тижні грудня. Решта 40% відклали передноворічний шопінг на останній тиждень перед Новим роком. Половина з них встигли купити подарунки в останні три дні року.

Найбільше передноворічна лихоманка охопила відвідувачів магазинів Vodafone в останній день року – 31 грудня покупці витрачали в 2,5 рази більше, ніж в середньому будь-який інший день року. Щодо географії передноворічних витрат, то загалом в грудні найбільш щедрими на подарунки були мешканці Харкова, Полтави та Дніпра. Найменше грошей на грудневі покупки витрачали у Запоріжжі, Херсоні та Ужгороді.

Смартфони лишились найпопулярнішим подарунком від Святого Миколая та під новорічну ялинку. Ноутбуки та смарт-годинники також увійшли до топ-3 категорій у передноворічний період. Також попитом користувались модеми та розумні ваги.

Рейтинг популярних смартфонів у грудні виглядав наступним чином:

  1. Samsung Galaxy A31
  2. Samsung Galaxy A71
  3. Samsung Galaxy A51
  4. Xiaomi Redmi Note 9 Pro
  5. Xiaomi Redmi Note 9
  6. TECNO Spark 6 Go
  7. Xiaomi Redmi 9
  8. Nokia 5.3
  9. Nokia 3.4
  10. Samsung Galaxy A10s

 Напередодні Нового року змінились кольорові вподобання покупців. Якщо протягом року українці більш схильні до покупки смартфонів темних кольорів, то у святковий період переважають більш яскраві гаджети – білі, червоні і навіть золоті.

12.01.2021 р.