loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Школа Vodafone Big Data Lab підготувала 20 сертифікованих фахівців з data science

Vodafone підготував перших 20 фахівців з data science. Відбувся перший випуск школи Vodafone Big Data Lab - комплексного інтенсивного курсу з підготовки data science спеціалістів.

Студенти Big Data Lab за шість місяців отримали повний набір знань і навичок, достатніх для старту кар’єри в data science: фундаментальні математичні знання, експертизу роботи з даними в різних галузях і практику з реальними великими даними Vodafone. Для курса використовуються знеособлені дані.

Тепер випускники школи можуть розпочати кар’єру у data science на позиціях Junior Data Scientist, Junior Analyst, Junior Data Analyst, Junior User Acquisition Analyst тощо.

До створення курсу долучились кращі фахівці України та світу, які склали першу в Україні комплексну програму навчання з data science. Програма дозволяє у стислі терміни оволодіти теоретичними знаннями з доменною експертизою і на практиці навчитись працювати з великими даними.

«Все що стосується інформації про покупців, про людей, про системи - це величезний потенціал, який підкаже власникам бізнесу - де знайти монетизацію або скоротити витрати, вибудувати більш ефективні процеси або створювати нові продукти. Впевнена, що з кожним новим випуском нашої школи потенціал нової професії в Україні буде розвиватися все швидше», - зазначила Ольга Устинова, генеральний директор Vodafone Україна.

«Від курсу емоції суто позитивні - це дуже якісний освітній продукт, - каже Ігор Омельчук, випускник Vodafone Big data Lab. - За 6 місяців на курсі я навчився тренувати моделі, які вирішують різні бізнес-завдання, знаю основні алгоритми supervised і unsupervised learning, розумію основні принципи, які стоять машинним навчанням, отримав навички роботи з хмарними рішеннями, навчився тренувати згорткові нейронні мережі для розпізнавання зображень. Але найголовніше, я склав собі повну картину того, що потрібно знати, вміти і куди рухатися, щоб стати хорошим фахівцем».

 Vodafone Big Data Lab незабаром відкриває новий набір на курс. Слідкувати за анонсами та новинами школи можна на сайті bigdatalab.com.ua