loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

У магазинах Vodafone почав працювати віртуальний сурдоперекладач

Нечуючі відвідувачі магазинів Vodafone можуть скористатися простим і зручним сервісом з обслуговування клієнтів у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові. Для цього достатньо відсканувати спеціальний QR-код з допомогою свого смартфона та розпочати онлайн-чат з експертом магазину. У випадку відсутності смартфона у клієнта, у сервісі передбачена можливість онлайн перекладу жестової мови через додаток ConnectPro, який встановлено на планшетах співробітників магазинів.

«За даними Всесвітньої організації з охорони здоров’я 10% населення має проблеми зі слухом. Уявіть, кожен десятий українець відчуває складнощі у спілкуванні і потребує особливого підходу. Тому, коли до нас звернулися розробники сервісу ConnectPro, ми відразу зрозуміли його важливість і запустили проект у власних магазинах. Це дозволяє дотримуватись європейських стандартів обслуговування в Україні та створювати рівні можливості для клієнтів», – коментує директор з продажу та абонентського обслуговування Vodafone Україна Євген Булах.

«ConnectPro – унікальний та єдиний продукт в Україні, в якому є усі можливості для вільного спілкування з людьми з вадами слуху. Це саме те рішення на потужний запит щонайменше 10 років суспільством нечуючих та слабочуючих, і ми раді впровадити його у такій інноваційній та соціально відповідальній компанії як Vodafone Україна. Сподіваюся на те що наша співпраця з Vodafone у напряму покращення умов життя в країні для нечуючих лише розпочалася, і наші нечуючі друзі відзначать високий рівень сервісу Vodafone та можливості нашого додатку!», – зазначив співзасновник сервісу ConnectPro Віталій Потапчук.

Сервіс з обслуговування нечуючих клієнтів запущений у тестовому режимі у п’яти магазинах Vodafone: Київ, вул. Хрещатик, 15; Дніпро, пр-т Яворницького, 55; Львів, пр-т Шевченка, 24; Одеса, вул. Пушкінська, 51; Харків, вул. Пушкінська, 67/69.

Додаток ConnectPro створений українською компанією BeWarned, співзасновником якого є слабочуючий розробник Віталій Потапчук. Компанія спеціалізується на розробці сервісів, які дозволяють нечуючим та слабочуючим людям справлятися з низкою побутових проблем.

Додаток дає можливість компаніям спілкуватися з нечуючими і слабочуючими клієнтами за допомогою онлайн перекладача жестової мови або обміну миттєвими повідомленнями, в яких мова співробітника компанії перетворюється  в текст, а текст, що друкує нечуючий, озвучується менеджеру.