loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Смарт-субота на Сумському

Смарт-субота на Сумському

Харків'яни зможуть купити продукти на ринку за допомогою QR-коду за півціни – з карткою Mastercard та Vodafone Pay

22 грудня усі відвідувачі Сумського ринку у Харкові зможуть купити продукти до зимових свят вдвічі дешевше. Для цього вперше в Україні для покупок на ринку досить буде відмовитися від готівки і оплачувати продукти за допомогою QR-коду прямо зі смартфона.

Продукти зі знижкою 50% можна купити на Сумському ринку в торгових точках з табличками «Купуй за півціни». Щоб скористатися пропозицією, потрібно встановити на смартфон додаток Vodafone Pay та мати картку Mastercard. 20 таких торгових точок з різними товарами - молоко, м'ясо, сало, риба, сир, овочі, зелень, фрукти - будуть пропонувати продукти зі знижкою при розрахунку карткою Mastercard з цифрового гаманця Vodafone Pay. Максимально можлива сума покупки в одній торговій точці - 1000 грн, при цьому покупець платить 500 грн. Додатком Vodafone Pay можуть користуватися клієнти будь-якого банку і будь-якого оператора зв'язку.

Акція пройде в рамках співпраці Mastercard і проекту Vodafone Smart City Kharkiv, організованого Vodafone Україна та Харківською міською радою. Проект Vodafone Smart City Kharkiv передбачає впровадження «розумних» технологій від Vodafone, розроблених в глобальних R&D-центрах оператора, які успішно застосовуються у європейських містах, у системах муніципального управління та соціальних сфери суспільного життя.

Правила акції доступні за посиланням.

Як скористатись картою Mastercard у додатку Vodafone Pay
Щоб скористатися пропозицією, потрібно встановити на смартфон додаток Vodafone Pay та мати картку Mastercard, зареєстровану в цифровому гаманці Masterpass. Під час авторизації в додатку система автоматично ідентифікує зареєстрований  цифровий гаманець Masterpass за номером мобільного. Відтак клієнт має змогу здійснювати оплати картками в додатку в один клік. Ті, в кого ще немає цифрового гаманця Masterpass можуть зареєструвати свої картки в Masterpass безпосередньо через додаток Vodafon Pay. Для цього достатньо один раз додати дані платіжної картки в додаток і дані надійно зберігатимуться в Masterpass завдяки Mastercard.