loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone запустив SMS-оплату в комунальному транспорті Івано-Франківська

4Gr 

Вже від сьогодні, 3 квітня, оплатити за проїзд у тролейбусах та комунальних автобусах Івано-Франківська клієнти Vodafone зможуть за допомогою SMS.

Інформаційні таблиці з інструкцією для пасажирів та кодами для повідомлень розміщені у салонах івано-франківського комунального транспорту. Тож пасажирам потрібно буде обрати потрібний код та надіслати його у SMS-повідомленні на короткий номер 877 
Згодом, протягом 1-2 хвилин, пасажир отримає SMS-підтвердження оплати з унікальним кодом та інформацією про тип придбаного квитка.

«Наші клієнти у Львові вже майже місяць користуються SMS-оплатою – можемо сміливо констатувати, що безготівковий спосіб розрахунку у транспорті набирає популярності, – розповідає Костянтин Воробйов, заступник генерального директора Vodafone Україна. – Клієнти Vodafone оплачують проїзд у львівському електротранспорті за допомогою SMS кілька разів денно. Тож, сподіваємось, що івано-франківці будуть не менш активно користуватись цим інноваційним та екологічним сервісом. Ми зі свого боку плануємо заохочувати своїх клієнтів використовувати саме це спосіб оплати проїзду».

Здійснити SMS-оплату в транспорті можуть клієнти передплаченого зв’язку, у яких на балансі мобільного рахунку є достатньо коштів. Додаткові кошти за надсилання SMS повідомлення не стягуються.