loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Spotify доступний без оплати за трафік у тарифі Joice

4Gr

Spotify доступний без оплати за трафік у тарифі Joice

З 26 серпня усі клієнти молодіжного тарифу Joice можуть користуватись сервісом Spotify без оплати за трафік. Сервіс, що набирає популярності в Україні, включено до послуги Music PASS в тарифі Joice. В рамках послуги абоненти тарифу вже користуються топовими музичними сервісами – Apple Music, YouTube Music, Google Play Music, Shazam, Soundcloud і Deezer. Гігабайти в тарифі при користуванні цими сервісами не витрачаються.

Joice пропонує безлімітний трафік для топових мультимедійних майданчиків і сервісів:

  • Відео: YouTube, Netflix і MEGOGO;
  • Музика: Apple Music, YouTube Music, Google Play Music, SoundCloud, Shazam, Deezer і Spotify;
  • Ігри та магазини додатків: Twitch, AppStore, Google Play, Steam і Discord;
  • Cоцмережі та месенджери: Instagram, Facebook, Pinterest, LinkedIn, TikTok, Snapchat Twitter, Telegram, Viber, WhatsApp і Skype.

Тариф орієнтований на інтернет-користувачів, разом з тим включає і великий пакет хвилин для розмов: 600 хвилин для дзвінків на всі мережі по Україні. У щомісячний пакет послуг також включені 6 Гб швидкісного інтернету, яких вистачить браузер та інші сервіси, що не включені в безліміт. Вартість тарифу 120 грн/місяць.

Vodafone Україна з кейсом «Запуску молодіжного тарифу Joice» зібрав золото, срібло та бронзу на щорічної церемонії нагородження Effie Awards Ukraine. За результатами досліджень, проведених після 3 місяців рекламної кампанії Joice, Vodafone вийшов у лідери за сприйняттям як «оператор для молоді».