loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone підготував мережу для Інтернета речей до комерційного запуску в Україні

4Gr

Vodafone підготував мережу для Інтернета речей до комерційного запуску в Україні

Стартувало користувацьке тестування мережі NB-IoT

Vodafone оголошує про повну технічну готовність власної мережі NB-IoT в Україні. Напередодні комерційного запуску компанія проводить користувацьке тестування. Успішні тести на реальних фрагментах мережі Vodafone вже відбулися в Харкові, Одесі, Києві, Житомирі, Кропивницькому, Кривому Розі, Херсоні та Дніпрі. Випробування пройшли спеціальні модулі для smart metering з автоматизованою передачею показань, які надали клієнти – компанії зі сфери ЖКГ.

Vodafone запрошує до тестування користувацького обладнання також компанії з інших галузей – аграріїв, логістичні компанії, підприємства, що надають послуги безпеки, обслуговують парковки, системи керування освітленням і будь-які інші компанії, що працюють з датчиками, приладами для зняття показань, трекерами. Спільно з партнерами компанія формує пропозиції для клієнтів напередодні комерційної експлуатації мережі.

Пристрої, підключені до мережі NB-IoT, зможуть спілкуватися між собою на виділеній частоті 1800 МГц. При цьому обладнання може отримати стабільний доступ до мережі навіть у важкодоступних місцях, наприклад, в підвалах і шахтах ліфтів. Розгортання технології NB-IоT здійснюється на базі мережі LTE, що для користувачів і партнерів означає високий стандарт безпеки – шифрування і аутентифікацію на базі SIM-карти, недоступні в таких технологіях як, наприклад, LoRa. Технологія NB-IоT також дозволяє оптимізувати енергоспоживання, збільшуючи термін життя батарей девайсів до 10 років. При цьому, ємність мережі значно вища, ніж в голосової мережі, при необхідності є можливість легко виконати масштабування.

IoT – один із пріоритетних напрямків для Vodafone, розвиток якого в Україні став можливим із запуском 4G в липні 2018 року. Для запуску IoT-рішень Vodafone спеціально розгортає мережу NB-IoT на базі власної 4G-мережі, яка сьогодні доступна 20 мільйонам українців. Ця технологія сертифікована і стандартизована GSMA в липні 2016 року та успішно запущена Vodafone Group в декількох країнах.

Нагадаємо, що Vodafone Україна підключений до глобальної IoT-платформи Vodafone, світового лідера у сфері IoT-рішень. Таким чином, українські клієнти Vodafone зможуть отримати доступ до кращої світової платформи, щоб системно і централізовано керувати IoT-рішеннями у своїх компаніях.