loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone Україна збільшила число абонентів

Компанія Vodafone Україна збільшила кількість користувачів за рік до 20,4 млн. Згідно з опитуваннями, проведеними серед нових клієнтів компанії, більша частина абонентів роблять вибір на користь Vodafone Україна, для того, щоб користуватися 3G мережею, побудованої за європейськими стандартами.

В 4 кварталі 2015 року оператор в рекордні терміни забезпечив покриття в найбільшій на сьогоднішній день кількості обласних центрів, встановлюючи в середньому в 1,5 рази більше базових станцій, ніж в існуючому 2G покритті. Загальні інвестиції в мережу в 2015 році склали 7,1 млрд. грн.

Така стратегія будівництва мережі забезпечує високу надійність мережі, дозволяючи обробляти великі обсяги даних. Так, за останній рік обсяг мобільного інтернет-трафіку в мережі зріс в 4 рази. Істотно збільшилася і кількість інтернет-користувачів. 3G інтернетом вже встигли скористатися близько 5 мільйонів клієнтів компанії.

Збільшення кількості дата користувачів і обсягів споживання мобільного інтернету стали причиною зростання доходів від передачі даних. В 4 кварталі 2015 року зростання виручки від передачі даних рік до року склало 37,5%.Ще одним фактором на користь вибору Vodafone Україна, згідно з опитуванням нових клієнтів, стали інноваційні для ринку тарифи для міжнародних дзвінків і зв'язку в роумінгу. У листопаді 2015 року оператор представив прості тарифи, які не поділяють світ зв'язку на країни, а дозволяють користуватися зв'язком в Україні і ще 15 країнах Європи з домашнім тарифами, а також при дзвінках в 62 країни світу.