loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone SuperNet: 4G, безліміти та Imagine Dragons

SuperNetПроведіть супер-літо із тарифами SuperNet!

Адже із запуском широкого покриття 4G вам доступні нові тарифи Vodafone SuperNet. Тарифи включають великий обсяг мобільного інтернету, доступний і в 4G мережі - від 4 ГБ і аж до безліміту, безлімітне спілкування в месенджерах і соціальних мережах, безлімітний YouTube, а також можливість потрапити на концерт всесвітньо відомих Imagine Dragons. Нові 4G тарифи доступні у всіх точках продажів, а також для переходу з інших тарифів.

В рамках акції «Суперліто» при підключенні нових тарифів усі клієнти гарантовано отримають 4 ГБ у подарунок, а також стають учасниками розіграшу додаткових 12 ГБ, власники яких будуть визначатися випадковим чином щотижня з 16 липня по 28 серпня на офіційній сторінці коомпанії у Facebook. Детальніше про акцію.

Умови тарифів

У лінійці Vodafone SuperNet три тарифи: Vodafone SuperNet Start вартістю 65 грн, Vodafone SuperNet Pro вартістю 85 грн і Vodafone SuperNet UNLIM вартістю 115 грн. Тарифи включають відповідно 4 ГБ/8ГБ/безліміт для мобільного інтернету, 65/100/150 хвилин для дзвінків на інші мережі, безлімітне спілкування в месенджерах і соціальних мережах, а також, в залежності від обраного тарифу безлімітний YouTube. Всі тарифи лінійки включають безлімітне спілкування всередині мережі та 30 хвилин для дзвінків за кордон, в 62 країни світу.