loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Вболівальники Шахтаря видали рекорд трафіку «на-гора»

Вболівальники Шахтаря видали рекорд трафіку «на-гора»

Під час матчу Шахтар (Донецьк) – Манчестер Сіті клієнти Vodafone віддавали перевагу 4G і встановили рекорд трафіку.

19 вересня в локації проведення матчу Шахтар (Донецьк) – Манчестер Сіті – у фан-зоні навколо стадіону та на ОСК «Металіст» – в українській мережі Vodafone клієнти використали понад 1,4 ТБ мобільного Інтернету, що дорівнює приблизно 7 добам безперервного перегляду YouTube.

Інтернет-трафік в 4G-мережі, прокачаний абонентами в локації ОСК «Металіст» у день матчу, перевищив трафік мережі 3G: близько 70% всього інтернет-трафіку було згенеровано в LTE, близько 30% всього обсягу Інтернету довелося на 3G-мережу.

Пікове навантаження на стадіоні припало на час перед початком матчу, з 21.00 до 22.00. У цей день зафіксовано рекорд Харкова із завантаження даних в мережі – за час матчу індор-система ОСК «Металіст» прокачала більше 400 ГБ трафіку.

Рекордна навантаження не позначилася на роботі мережі – в місці проведення матчу інженери компанії розширили ємність мережі та оптимізували роботу стільників і налаштували параметри мережі для роботи в режимі масових заходів. Завдяки цьому клієнти компанії змогли ділитися враженнями від матчу й атмосферою у фан-зоні в режимі онлайн.