loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Українці стали частіше подорожувати за кордон

Оператор Vodafone Україна проаналізував поведінку абонентів, які користуються послугою «Роумінг, як вдома» в передплачених тарифах Vodafone Red. Так, за останній місяць кількість закордонних поїздок збільшилася на 20%, що, на думку аналітиків компанії, пов'язано з сезонним зростанням бізнес-активності в країнах Європи.

70% абонентів, які виїжджають за кордон, користуються зв'язком в роумінгу до 7 днів на місяць. Для такого періоду вигідно підключити послугу «Роумінг, як вдома». Майже половина з них здійснюють короткочасні поїздки – до трьох днів. Для таких подорожей оператор рекомендує користуватися денною опцією послуги «Роумінг як вдома», не підключаючи послугу. Згідно зі статистикою, в обох випадках абоненти користуються голосовим зв'язком за кордоном переважно для дзвінків в Україну на номери Vodafone та передачі даних. SMS практично не використовуються.

З 15 країн, в яких діє послуга «Роумінг, як вдома», найпопулярнішими напрямками стали Польща, Німеччина, Італія, Угорщина і Чехія. До другої п’ятірки увійшли Туреччина, Нідерланди, Іспанія, Румунія та Великобританія.

Нагадаємо, що послуга «Роумінг, як вдома» дозволяє при поїздках за кордон зберегти умови домашнього тарифу в 15 найпопулярніших роумінгових країнах Європи – це Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Іспанія, Португалія, Угорщина, Ірландія, Великобританія, Греція, Нідерланди, Мальта, Албанія, Румунія і Туреччина.