Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Оберіть, будь ласка, форму обслуговування та вкажіть необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Вкажіть, будь ласка, необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Туристичне страхування тепер можна оплатити з мобільного рахунку

До сезону літніх відпусток Vodafone, спільно зі страховою компанією ARX (АТ «СК «Аркс») запровадили нові можливості для оплати туристичного страхування Smart Travel. Відтепер страхування можна оформити онлайн за 5 хвилин, оплатити з мобільного рахунку та зекономити до 20% на відсутності паперового оформлення та логістики.

Smart Travel – це поліс туристичного страхування, який забезпечує медичну допомогу за кордоном, організацію та оплату медичного обслуговування. Мета поїздки, що покривається полісом, включає екскурсійний туризм, активний відпочинок і аматорський спорт, навчання, пляжний відпочинок, а також інтелектуальну працю.

Поліс дозволяє віддалено оформити страховку для закордонної поїздки, без необхідності звертатися в офіс страхової компанії. Клієнти передплачених тарифів Vodafone можуть у будь-який час безкоштовно підписатися на послугу на сайті Vodafone і активувати її у кілька кліків просто напередодні мандрівки за кордон. Активація послуги відбувається протягом 1 хвилини без необхідності зазначати особисті дані.

Партнер програми, компанія ARX, щомісяця оформлює близько 1500 електронних полісів туристичного страхування онлайн. Ці показника надалі зростають, адже страхування покриває надання невідкладної медичної допомоги при захворюваннях, пов'язаних з особливо небезпечними інфекціями, в тому числі й COVID-19. Сюди включені діагностика захворювання за допомогою тестів при наявності симптомів хвороби органів дихання та лікування в межах страхового ліміту.

Оформити туристичний поліс можна і в Україні, і протягом перших 5 годин перебування за кордоном – на сторінці Vodafone SmartTravel

Оплата буде зніматися тільки за дні фактичного перебування за межами України. Страховку можна оформити навіть на один день. Клієнти Vodafone передплати тепер мають змогу оплатити страхування з мобільного рахунку – за всі дні перебування або за певні дні, на вибір. Також доступна оплата картою за всі дні перебування – як для абонентів передплати, так і для контрактних клієнтів.

Страхова сума становить 30 000 євро. Вартість страхового платежу становить від 25 гривень на день,  залежно від країни перебування.

Vodafone запустив програму Smart Travel у серпні 2018 року. За два роки страховкою скористалися кілька тисяч мандрівників.