Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Оберіть, будь ласка, форму обслуговування та вкажіть необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Вкажіть, будь ласка, необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone розпочав тиждень інформаційної безпеки разом освітнім центром Safety Park

Vodafone начал неделю информационной безопасности вместе с образовательным центром Safety Park

Vodafone і міжнародний освітній центр Safety Park розпочали курс з інформаційної безпеки в рамках #Курс100 – 100 тренінгів з питань захисту життя та здоров’я. Vodafone забезпечив команду освітнього центру зв’язком і підготував серію онлайн-уроків на тему інформаційної безпеки.

Тренером став Олексій Лукін, начальник відділу інформаційної безпеки Vodafone Україна. Олексій закінчив Харківський національний університет радіоелектроніки та має більше 10 років досвіду роботи у сфері інформаційної безпеки.

8 червня для слухачів курсу проведено онлайн-тренінг на тему: «Що треба знати про інформацію на ваших гаджетах. Кому доступні дані з ваших гаджетів, як цю інформацію можуть використовувати».

9 червня о 19:00 заплановано відкритий онлайн-урок, який охопить дві теми:

 1. Як захищати персональні дані. Як не стати жертвою інформаційного витоку. Як захистити своїх близьких (батьків, дітей)
 2. Конфіденційність. Справжня та оманлива конфіденційність. Як захистити конфіденційність даних».

Урок можна переглянути в режимі реального часу або у будь-який зручний час за посиланням: https://youtu.be/YuWwOwQuX4I.

10 червня слухачі курсу матимуть змогу дізнатись про те, що таке кібератаки, якими вони бувають, приклади кібератак, законодавчі норми та ініціативи з протистояння кібератакам.

Лекції відбуваються в інтерактивній формі – слухачі курсу мають змогу ставити запитання тренеру під час уроку і отримувати коментарі та роз’яснення.

«Ми дуже вдячні компанії Vodafone, яка з 2020 року стала нашим партнером й надає інтернет та мобільний зв'язок для організації проєкту, а також ділиться своєю експертизою з кібербезпеки. Завдяки Vodafone Україна наша команда може спілкуватися зі студентами курсу. Також дякуємо компанії за підтримку тижня інформаційної безпеки 8-13 червня в рамках #Курс100. 9 червня відбудеться відкрита лекція щодо захисту персональних даних, до перегляду якої ми запрошуємо приєднатися всіх охочих!», – говорить Ольга Дробишева, засновниця освітнього центру.

#Курс100 стартував у травні цього року. На ньому 500 людей віком від 12 років навчаються найкращих світових практик та інструментів захисту життя та здоров’я у 15 напрямках безпеки:

 1. Безпека дорожнього руху
 2. Психологічна безпека
 3. Інформаційна безпека
 4. Фізична безпека та протидія насиллю
 5. Хімічна безпека
 6. Пожежна безпека
 7. BLS (Basic Life Support)
 8. Екологічна безпека
 9. Безпека з електрикою
 10. Безпека здоров’я та харчування
 11. Економічна безпека
 12. Статева безпека
 13. Поведінка у надзвичайних ситуаціях
 14. Радіаційна безпека
 15. Безпека для батьків і педагогів

Лекторами та тренерами курсу виступають експерти-практики з міжнародною сертифікацією, науковці, керівники найбільших та найвпливовіших в Україні громадських організацій та представники компаній-лідерів у профільних сегментах.

Щотижня в рамках #Курс100 освітній центр Safety Park проводить відкриті лекції для всіх охочих українців. Стежити за новими лекціями можна на сторінках освітнього центру у Facebook та Instagram. Минулі відкриті лекції можна подивитися на YouTube-каналі.