loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"
У День донора Vodafone зібрав кров для 150 пацієнтів

У День донора Vodafone зібрав кров для 150 пацієнтів

Vodafone організував добровільний збір крові серед своїх співробітників #BloodGoodDay. День донора відбувся в головному офісі компанії, переговорні кімнати якого на день перетворилися на медичні кабінети.

За 5 годин акції співробітники зібрали кров для 150 потенційних пацієнтів Інституту Амосова. 99% співробітників, які подали заявки на участь, стали донорами в цей день. Всього в акції взяло участь 78 співробітників Vodafone.

Долучитися могли всі, хто може бути донором за станом здоров'я і не має протипоказань на момент донації. Під час акції були дотримані всі необхідні заходи безпеки при проведенні медичних процедур.

Організувати #BloodGoodDay у Vodafone допомагали громадське об'єднання «Агенти крові», виїзна бригада інституту Амосова та волонтери.

Корпоративні дні донора проходять у Vodafone з 2014 року кожні пів року і вже стали доброю традицією. Цього року День донора допоміг підкреслити важливість прояви турботи один про одного в постізоляційний період, і дав можливість співробітникам компанії надати підтримку тим, хто бореться за життя і здоров'я.