loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Що робити у непередбаченій ситуації за кордоном

У розпал відпускного періоду багато українців вирушають на відпочинок, у тому числі й за кордон. Обдумуючи майбутню поїздку, люди розраховують тільки на позитивні емоції, але, на жаль, іноді за кордоном можна зіткнутися з різними неприємними та, навіть, небезпечними ситуаціями. У цей момент найважливіше – знати, до кого звернутися і бути впевненим, що тобі допоможуть.

Для того, щоб мандрівники, які перетинають кордон України, завжди мали під рукою важливу інформацію, Vodafone Україна надсилає кожному абоненту текстове повідомлення з телефонами та адресою посольства або консульства України у відповідній країні. Це повідомлення Vodafone Україна рекомендує зберігати до моменту повернення на батьківщину.

Вікторія Рубан, начальник відділу зв'язків з громадськістю відзначила, що проект «Батьківщина на зв'язку» успішно працює вже 9 років тому, що в його основу закладено принцип – в основі всього людина. У цьому філософія бізнесу Vodafone. Так само успішно цей принцип працює в будь-якій іншій сфері, в тому числі в державній. Завдяки проекту, тисячі українців, яким довелося зіткнутися з труднощами далеко від дому, змогли отримати допомогу від співробітників посольств і консульств. У цілому це дуже правильний підхід, тому що людям важливо знати, що ти не один в чужій країні.

Про послугу «Батьківщина на зв'язку»

Послуга «Батьківщина на зв'язку» безкоштовна для абонентів Vodafone Україна і підключається автоматично всім користувачам роумінгу, які перетинають кордон України. Послуга «Батьківщина на зв'язку» надається абонентам вже протягом 9 років у рамках спільного з Міністерством закордонних справ України проекту з розвитку ефективних механізмів захисту прав та інтересів громадян України за кордоном.