loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone TV розвиває дитячий і освітній контент

Vodafone Україна повідомляє про плани з розвитку послуги Vodafone TV. Найближчим часом оператор значно розширить контентну частину послуги та впровадить пізнавальний пакет, який буде включати науково-популярні телеканали, каталог тематичних фільмів і передач, а також пакет дитячих телеканалів. Також у планах компанії – розробка мобільного та веб-порталу для охоплення всіх користувачів, у тому числі пристроїв на основі ОС Windows і випуск додатків для власників Smart TV.

 На сьогодні користувачам послуги Vodafone TV доступні 45 телеканалів. Пакет «Ефір» містить онлайн перегляд телеканалів з телепрограмою і зручними функціями перегляду, пакет «Кіно» пропонує колекції фільмів, мультфільмів, серіалів і шоу в HD якості, а пакет «Футбол» дозволяє дивитися прямі трансляції футбольних матчів. На додаток, в кожному з пакетів можна слухати ефірні й онлайн радіостанції. Всі пакети доступні без плати за трафік. Передплатники Vodafone TV можуть користуватися послугою на трьох пристроях без додаткової плати.

 «Із запуском 3G споживання мобільного інтернету все більше зміщується в бік відео-контенту, на нього вже припадає близько 20% загального трафіку в нашій мережі, і популярність послуги Vodafone TV – ще одне підтвердження цього тренду. Пропонуючи нашим користувачам дивитися ТБ без плати за 3G трафік, ми готові забезпечити перегляд фільмів та ТБ-передач у відмінній якості завдяки високій надійності нашої 3G мережі. В результаті 65% всіх клієнтів, які безкоштовно спробували скористатися послугою, продовжують користуватися нею на платній основі. Популярність послуги дозволяє нам працювати над розвитком контенту, який ми пропонуємо шанувальникам онлайн-ТБ», – зазначає начальник відділу контент-послуг Vodafone Україна Євген Донде.

 Більшість користувачів послуги надають перевагу перегляду ТБ на своїх смартфонах або планшетах – це 56% всіх підключень послуги Vodafone TV. На другому місці – опція «Кіно», яку підключають 25% користувачів. Футбольний пакет вибрали 19% користувачів, але сьогодні саме цей пакет приносить найбільшу кількість нових клієнтів. Пакети «Кіно» та «Ефір» доступні абонентам за 21 грн в місяць кожен, пакет «Футбол» обійдеться 11 грн в тиждень.

 Як підключити послугу

Послуга працює через додаток Vodafone TV, яке можна безкоштовно завантажити в магазинах додатків Google Play і App Store. Після установки програми, потрібно активувати послугу, відправивши SMS на короткий номер:

  • 30010 з текстом «1» для підключення пакету «Ефір»
  • 30012 з текстом «1» для підключення пакету «Кіно»
  • 30014 з текстом «1» для підключення пакету «Футбол»

 Послуга Vodafone TV доступна для безкоштовного тестування – перші 7 днів роботи послуги для пакетів «Ефір» і «Кіно» не тарифікуються. За день до початку тарифікації, користувач послуги отримає повідомлення з нагадуванням про продовження платного періоду та інформацією, як відключити її за допомогою SMS на короткий номер 30010 з текстом «СТОП» для пакета «Ефір» і на номер 30012 з текстом «СТОП» для пакета «Кіно». Передплатникам послуги доступні такі функції, як «Батьківський контроль», ТВ-запис на 7 днів, ТВ-пауза прямого ефіру.

 Детальніше про ці та інші можливості послуги можна дізнатися за посиланням

Виконавець послуги ТОВ «Діджітал Скрінз».