loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone запустив підтримку клієнтів у роумінгу через Viber

У розпал літніх відпусток Vodafone підсилює підтримку абонентів, які вирушають у закордонні подорожі. Тепер клієнти компанії можуть скористатися новим digital-каналом обслуговування. Спеціально для вирішення термінових питань у роумінгу оператор створив у популярному месенджері Viber паблік-акаунт Vodafone UA Roaming Support.

Новий digital-канал працює у режимі 24/7. При цьому гарантована швидкість відповідей на запитання абонентів – до 30 хвилин у будь-який час доби.

Акаунт доступний за посиланням https://www.viber.com/vodafoneukraine. Його також можна знайти, скориставшись пошуком у переліку паблік-акаунтів Viber. За час тестового періоду роботи паблік-акаунта ним скористались вже понад 3,5 тисячі клієнтів.

«Ми вважаємо, що обслуговувати людей треба там, де вони знаходяться, у тому числі в соціальних мережах і месенджерах, якими вони користуються. Тому цілком природно, що новим майданчиком для спілкування з абонентами став для нас Viber. Тепер наші клієнти, які користуються послугами зв'язку в роумінгу, в разі необхідності можуть не тільки безкоштовно зателефонувати в центр обслуговування або поставити питання в соціальних мережах, але й отримати підтримку через один з найпопулярніших серед українців месенджер», – зазначив директор Vodafone Україна з продажу і обслуговування Євген Булах.

У Vodafone UA Roaming Support клієнти отримають не тільки обслуговування, а й корисну інформацію для подорожей: про нововведення в правилах перевезення багажу, про зміни в роботі популярних систем бронювання готелів або останні новини візового режиму.

З 1 серпня клієнти Vodafone Україна можуть користуватися доступною зв'язком в роумінгу під час коротких поїздок до Європи, завдяки послузі «Безвіз вікенд», витративши за вихідні на зв'язок в Європі всього 60 гривень. Підключати послугу можна завчасно за допомогою USSD-запиту *600*9# і кнопка виклику, гроші знімаються тільки в момент користування послугами. Детальна інформація про послугу доступна на сайті Vodafone.ua.

Viber Support