loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"
Vodafone Big Data Lab отримала перших випускників - спеціалістів з аналітики великих даних

Vodafone Big Data Lab отримала перших випускників - спеціалістів з аналітики великих даних

Cтуденти пілотного курсу Vodafone Big Data Lab захистили свої дипломні проекти. Для перевірки якості набутих знань та щоб занурити студентів у максимально наближене до реалій дата сайентиста середовище - компанія Vodafone поставила перед випускниками існуючі бізнес-задачі та надала масив реальних великих даних.
Студенти мали визначити схильність абонента до придбання нового телефона в наступному місяці або побудувати модель, прогнозуючу споживання абонентом мобільного інтернету через шість місяців.
Завдяки результатам роботи - бізнес буде знати, кому саме надіслати вигідну пропозицію, щоб не турбувати кожного абонента, а також отримає картину можливого збільшення навантаження на мережу у майбутньому і передбачити стратегію розвитку.
При цьому дуже важлива форма подачі результатів своєї роботи - бізнес орієнтована презентація, яка здатна донести до власника бізнесу сутність задіяних інструментів і сенс застосування досліджень у бізнесі.
Всі студенти, які подолали надзвичайну інтенсивність навчання та випробування COVID-19 - на високому рівні захистили свої дипломні проекти.
Екзаменаційна комісія, у складі якої були викладачі вищих технічних вузів України, Європи та світу, а також керівники та експерти data science відділу Vodafone, високо оцінила результати і, найголовніше, прогрес студентів.
Урочисте вручення дипломів, яке за умов локдауну відбудеться онлайн, пройде 31 березня 2021 року. Початок о 17:00.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/kpRtXH4CLLUeQbHL9