loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone дарує до півроку зв’язку до нового смартфона

Vodafone запропонував українцям придбати смартфон у будь-якому магазині Vodafone та отримати зв'язок у подарунок. До 30 червня включно усі, хто купує акційні моделі 4G смартфонів Samsung, Apple, Nokia або Tecno у магазинах Vodafone, отримають три місяці або півроку зв’язку у подарунок – залежно від обраної моделі смартфону.

Для того, щоб отримати оплачений зв’язок на 3 чи 6 місяців, потрібно купити акційний смартфон у магазині Vodafone, надіслати SMS-повідомлення з придбаного смартфона з текстом «Акція» на короткий номер 9900. Покупці, які досі не користуються зв’язком Vodafone, можуть придбати стартовий пакет за 1 грн та поповнити його на 5 грн, встановивши SIM-картку в перший слот нового смартфона. 

Після відправки SMS послуга «Квартал без абонплат» чи «Півроку без абонплат» активується протягом 48 годин. Плата за SMS не стягується.

Подарунок від Vodafone – безкоштовний зв’язок у тарифі SuperNet Pro без будь-яких змін об’ємів послуг та обов’язкових платежів – надається на 3 або 6 місяців залежно від обраного акційного смартфону.

Після реєстрації участі в акції та отримання підключення послуг «Квартал без абонплат» або «Півроку без абонплат» покупець отримує SMS-повідомлення про вдалу реєстрацію. Перевірити наявність послуги на номері можна в мобільному додатку My Vodafone.

Акція «Більше можливостей з Vodafone» діє у точках продажу Vodafone та в інтернет-магазині.