loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone дарує зв’язок на увесь 2021 рік до акційного смартфона

Протягом грудня – до 31.12.2020 включно – усі, хто купує акційний смартфон у магазинах Vodafone, отримають пів року або цілий рік зв’язку у подарунок.

Зв’язок надається у тарифі Vodafone SuperNet Pro, який пропонує щомісячно 12 ГБ 4G-інтернету, безліміт у мережі Vodafone та 150 хвилин на інші мережі України, а також 50 хвилин для дзвінків у Польщу, Німеччину, Італію та ще 27 країн. Окрім того, 4 місяці безкоштовного користування підпискою YouTube Premium з послугою Video Pass.

Для того, щоб отримати оплачений зв’язок на 6 чи 12 місяців, потрібно надіслати SMS-повідомлення з придбаного смартфона з текстом «2021» на короткий номер 3773. Покупці, які досі не користуються зв’язком Vodafone, можуть придбати стартовий пакет за 1 грн та поповнити його на 5 грн, встановивши SIM-картку в перший слот нового смартфона.  Після відправки SMS послуга «Пів року без абонплат» чи «Рік без абонплат» активується протягом 48 годин. Плата за SMS не стягується.

Новорічний подарунок від Vodafone – безкоштовний зв’язок у тарифі SuperNet Pro без будь-яких змін об’ємів послуг та обов’язкових платежів – надається на 6 або 12 місяців залежно від обраного акційного смартфона.

Акція «Новий Рік 2021 з Vodafone» діє у точках продажу Vodafone та в інтернет-магазині.