Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Оберіть, будь ласка, форму обслуговування та вкажіть необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Вкажіть, будь ласка, необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

«Держава в смартфоні» стає ближче. Vodafone і ПриватБанк створили партнерську систему ідентифікації

Система працює на базі двох технологій: Mobile ID Vodafone і Bank ID ПриватБанку. На практиці це означає, що тепер клієнти обох компаній зможуть користуватися розширеним спектром послуг. Завдяки партнерству Vodafone і ПриватБанку, стало ще простіше та зручніше:

  • подавати і підписувати петиції;
  • голосувати за громадські бюджети;
  • бронювати місця в електронній черзі;
  • користуватися електронними послугами на державному порталі iGOV.

Абоненти Vodafone зі своїм Mobile ID тепер зможуть користуватися всіма державними послугами та комерційними сервісами, де раніше ідентифікація відбувалася тільки за допомогою Bank ID ПриватБанку. А ПриватБанк отримає можливість пропонувати клієнтам нові сервіси, для яких потрібна не тільки ідентифікація особистості, але й кваліфікований електронний підпис.

«Як показав наш досвід, саме державні сервіси стоять на першому місці у користувачів Mobile ID, а найпопулярнішим на сьогоднішній день є «Кабінет водія». Тепер перелік доступних послуг значно розширився, з'явилася можливість оформити заяву на субсидію, на фінансову допомогу при народженні дитини та багато іншого через портал державних послуг IGov.gov.ua», – зазначила Юлія Яхнівська, керівник проекту з розвитку послуги Mobile ID Vodafone.

«Дуже показово, що ПриватБанк і Vodafone змогли в числі перших оцінити потенціал партнерства навколо ідеї «Держава в смартфоні», незважаючи на те що Bank ID і Mobile ID – багато в чому конкуруючі технології ідентифікації. Наше головне спільне завдання – підняти рейтинг України на міжнародній цифровій арені, а також запропонувати українцям максимально надійний, зручний і простий спосіб отримання будь-яких електронних послуг », – говорить Сергій Жук, керівник проекту і один із творців системи Bank ID ПриватБанку.

«Ще на етапі проектування платформи Mobile ID ми закладали можливість взаємодії на рівні альтернативних технологій ідентифікації. І зараз ми переконалися, що Bank ID і Mobile ID технічно доповнюють один одного, за рахунок чого збільшуються можливості застосування кожної з цих систем. Крім того, така комбінована система ідентифікації оперує найповнішим набором даних, забезпечує подвійне шифрування і максимально можливий на поточний момент рівень безпеки користувача», – додає Андрій Цапко, керівник групи розробки компанії ID Hub – розробника системи Mobile ID.

Детальніше про підключення Mobile ID Vodafone:

Для підключення Mobile ID послуг необхідно придбати спеціальну SIM-карту з підтримкою технології Mobile ID і пройти процедуру реєстрації і генерації ключів. Це можна зробити в Business Hub Vodafone в Києві, на вул. Генерала Алмазова, 2; в Харкові на вул. Багалія, 18; у Львові за адресою вул. В. Івасюка, 3; в Одесі – вул. Пушкінська, 51; в Дніпрі – вул. Антоновича, 22/1. Підключити послугу можна як на діючий абонентський номер, так і на додатковий. При цьому клієнтові не потрібно відвідувати акредитований центр сертифікації ключів – уся процедура організована за принципом «єдиного вікна» в офісі Vodafone.

Вартість SIM-карти з підтримкою технології Mobile ID становить 100 грн. Підключення послуги КЕП терміном на 1 рік – 150 грн. Абонентська плата становить 15 грн на місяць.